Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

PVC DOGRAMA

İç ve dış mekanlar arasında uyumu amaçlayarak, mimari eğilimlere tam yanıt verebilen Pakpen'den kullanım avantajlı bir ürün: Pakpen Oval Seri... Farklı bir bakış açısı, Avrupa'nın yüksek teknik standartları ve Türk estetik anlayışı birarada.

DİNAMİZM YARATAN ANLAYIŞ... 
Pakpen Oval Seri boşluğunda birikmeden tahliye olur. Seriye ismini veren özel oval hatları sayesinde kolayca temizlenir. Üstün Pakpen teknolojisiyle üretilen Oval Seri'ye çift contalı kasa, damlalıklı kanat birleşimi ve 3mm profil et kalınlığı ile sıcağa, soğuğa, kirli havaya ve gürültü kirliliğine karşı yalıtım özelliği kazandırılmıştır. Yüksek standartlarda üretim tekniği, Pakpen'in mimari beklentilerden hareketle, çok yönlü bakış açısının ürünlerine yansımasının bir örneğidir. 

PİVOT PENCERELER 
Pakpen PVC Kapı, Pencere, Panjur ve Kepenk Sistemleri'nden döner kanatlı pencereler; mükemmel teknik ve görselliği ile tüketicilere konforu sağlayan yeni bir pencere sistemi. Kullanım alanlarına göre geniş görüş alanı ile mimari projelere yeni bir alternatif... 

 

Yaşam alanlarında rahatlık herşeyin kontrolünüzde olduğunu bilmektir. Diğer bütün Pakpen Serileri ile uyumlu Pakpen Panjur, dıştan işe korumanın keyfini yaşatır. 

GÜNEŞİN GEÇİŞ İZNİ ELİNİZDE... RÜZGARIN DA...
En sert hava koşullarına karşı test edilmiş olan Pakpen Panjur, aynı zamanda mimari projelerin estetikle de bütünleşmesidir.
Manuel ve otomatik kumandalı Panjur ile Pakpen, mekanlarda dıştan içe korumanın estetiğini sunmaktadır.

"Sorun varsa çözümü de vardır" deyişine güzel bir örnek; Pakpen Sürme Serileri... 
Normal açılımlara olanak vermeyen mekanlar için üretilen Sürme Serileri, daha fazla hareket özgürlüğü isteyenler için eşsiz bir ürün. 

SINIRLI MEKANLARDA PAKPEN RAHATLIĞI 
Pakpen kalitesini taşıyan ve sayısız kere test edilen ray sistemi, milyonlarca kere açılıp kapanmaya karşı üstün bir performansa sahiptir. Farklı modellerde üretilen Sürme Serileri'nin, ön odacıkları mükemmel su tahliyesi sağlar.Çift kanatlı, eşikli, tek raylı Sürme seri de olası rüzgarlardan kaynaklanan kontrolsüz kapanma sorunu ve buna bağlı olarak oluşan perde deformasyonlarının önü tamamıyla kesilmiştir. İsteğe bağlı, ahşap desenli folyo kaplama ile renklendirilen Sürme Seri ideal yapılara gerçeklik kazandırabilecek bir özelliğe sahiptir. 

 

Düzenli yaşam alanlarında, estetik tasarımdan ödün vermeden sadeliği korumayı amaçlayan Pakpen Global Seri... Alışılmış Pakpen kalitesi ve güvencesiyle üretilen Global Seri'de yer alan geniş ve dar cam dolguları, hareketli orta kayıt kapağı ve Global Seri üretilen destek sacları da çok yönlü ve konforlu kullanımı sağlıyor.

BÜTÜNLÜĞÜ KORUYAN ÇİZGİLER. 
Gerek ergonomik tasarımı gerekse kaliteden ödün vermeyen ekonomik seçenekleri ile Global Seri pek çok ortak yaşam alanı için vazgeçilmez olan bütünlük öğesini içinde barındırıyor. Pakpen Global Seri'nin başlıca özellikleri arasında, cam çıta montajını kolaylaştıran tek tırnaklı sistem, ısı ve ses yalıtımında devrim olarak kabul edilen çift conta sistemi ve su birikimini önleyecek şekilde tasarlanmış geometrik açılı su tahliye sistemleri yer alıyor. Detay çözümleri için geliştirilen Adaptör profili ve Kasa Birleştirme profilleri, tüm Pakpen serilerine uyumlu kapı ve pencere profilleri üretebilme imkanı veriyor. 

Hareketli ve sabit lamelli Kepenk ile Pakpen, mekanlarda dıştan içe korumanın estetiğini sunmaktadır. 

HER TÜRLÜ PENCEREYLE UYUM
Kullanım alanlarının özelliklerine uygun olarak tasarlanan bu serinin yeni ürünü Pakpen Kepenk, genelde kabul gören renk beyazın dışında zengin renk seçenekleri ve ahşap desenli laminasyon önerileriyle sunulmaktadır. Özel taleplere karşılık verebilen yapısı Pakpen Kepenk'i tercih edilir kılan önemli bir ayrıntıdır.

 

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin